06

Всеукраїнський турнір з кульової стрільби присвячений пам’яті Заслужених тренерів України  С.М.Леськіва та І.М.Даниляка 

З 22 по 25 травня  2017 р. в м.Рогатині на базі СДЮСШОР  проходив Всеукраїнський турнір з кульової стрільби присвячений пам’яті Заслужених тренерів України  С.М.Леськіва та І.М.Даниляка серед спортсменів 1994 р.н. та молодших.

    В даному турнірі взяли участь більше 60 спортсменів з  таких міст України :  Львова, Івано-Франківська, Кропивницького, Рогатина.  

03 04 05 06

В особистому заліку  призерами стали:

У вправі МП-5( стрільба з пістолета, 25м ) серед дівчат:

1 місце – Ходоровська Сніжанна, Рогатинська СДЮСШОР

2 місце – Железнякова Олена, Рогатинська СДЮСШОР 

3 місце – Ізерська Христина, Рогатинська СДЮСШОР 

 У вправі ПП-2(пневматичний пістолет, 10м) серед дівчат:

1 місце – Ходоровська Сніжанна, Рогатинська СДЮСШОР

2 місце – Железнякова Олена, Рогатинська СДЮСШОР 

3 місце – Ізерська Христина, Рогатинська СДЮСШОР 

У вправі ПП-2(пневматичний пістолет, 10м) серед юнаків:

1 місце – Ворона Денис, Рогатинська СДЮСШОР, ШВСМ

2 місце – Смагула Олег, Рогатинська СДЮСШОР, ШВСМ

3 місце – Ворона Олег, Рогатинська СДЮСШОР, ШВСМ

У вправі ГП-4(пневматична гвинтівка, 10м) серед юнаків:

1 місце – Гудзий Святослав, Львів УФК, КДЮСШ №1

2 місце – Кузів Андрій, Львів УФК, СДЮСШОР«Сигнал»

3 місце – Злонкевич Андрій, Львів УФК, СДЮСШОР«Сигнал»

У вправі ГП-4(пневматична гвинтівка, 10м) серед дівчат:

1 місце – Антощак Вероніка, Львів  СДЮШОР «Сигнал»

2 місце – Сулик Марія, Львів УФК, КДЮСШ №1

3 місце – Бедрій Софія, Львів УФК, КДЮСШ №1

У вправі ГП-11(стрільба по рухомій мішені, 10м) серед дівчат:

1 місце – Коваль Лілія, Рогатинська СДЮСШОР

2 місце – Боднар Ірина, Рогатинська ДЮСШ

3 місце – Побуцька Христина, Рогатинська ДЮСШ

У вправі ГП-11(стрільба по рухомій мішені, 10м) серед юнаків:

1 місце – Коваль Назар, Рогатинська СДЮСШОР, ШВСМ

2 місце – Войнирович Олег, Рогатинська СДЮСШОР

3 місце – Дмитрук Роман, Рогатинська СДЮСШОР

У вправі ГП-11а (стрільба по рухомій мішені, 10м) серед дівчат:

1 місце – Коваль Лілія, Рогатинська СДЮСШОР

2 місце – Боднар Ірина, Рогатинська ДЮСШ

3 місце – Хариш Діана, Рогатинська ДЮСШ

У вправі ГП-11а (стрільба по рухомій мішені, 10м) серед юнаків:

1 місце – Коваль Назар, Рогатинська СДЮСШОР, ШВСМ

2 місце – Войнирович Олег, Рогатинська СДЮСШОР

3 місце – Дмитрук Роман, Рогатинська СДЮСШОР

Переможці та призери  змагань нагороджені  відповідними грамотами та медалями від Рогатинської міської ради.

А також  від сина І.М.Даниляка –  Романа Даниляка за рішенням суддівської колегії, за результатами виступу на турнірі,  кращого спортсмена серед юнаків – Гудзий Святослава (Львів УФК, КДЮСШ №1) та кращу спортсменку серед дівчат –  Вероніку Антощак (Львівська  СДЮШОР «Сигнал») нагороджено грошовою премією.

Організатори та учасники змагань висловлюють щиру подяку в наданні допомоги в проведені даного турніру:  міському голові Сергію Насалику, голові районної ради Роману Гринишину,  голові правління  кредитної спілки «Кредо» Роману Даниляку, дирекції СЗОШ №1.

 

Заступник директора  Рогатинської СДЮСШОР  Бичинський В.М.

Написати відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *