20160317_13Ворона Д

Високі досягнення Рогатинської СДЮШОР на чемпіонаті України з кульової стрільби

З 7 по 13 квітня  в м.Львові відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР, УФК, СК 1994 р.н. та молодших.

Команду Рогатинської СДЮШОР представляли 9 учнів, які вибороли  друге загальнокомандне місце серед  40-ка спортивних шкіл України.

Перше місце зайняла спортивна школа з Дніпропетровська,  позаду Рогатинської СДЮШОР залишились спортивні школи великих міст України.

Значний внесок в скарбничку команди додали вихованці пістолетного відділення: Денис Ворона,  Олег Ворона (тренер Ворона Володимир), Олег Зуб  (тренер Іванців Мирослав), Олег Смагула (тренер Бичинський Віктор).

В трьох вправах юні спортсмени здобули призові місця.

Удвох вправах  МП-8 (швидкісна стрільба з пістолета по п’яти мішенях, 25м) та МП-6(МК пістолет, 50м), – 2-е місце.

В  вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10м) 3-е місце.

В особистому заліку Денис Ворона виборов 2 срібні нагороди у вправі МП-6, та МП-10, бронзову  у вправі МП-5.

Олег Зуб в особистому заліку був близький до нагород в двох вправах ( ПП-3 та МП-6) виступав у фіналі.

Високий результат показала команда юнаків ( Назар Коваль, Олег Войнирович, Роман Железняков) які у двох вправах  ГП-12 та  ГП-11а ( рухома мішень, 10м) стали відповідно срібними та бронзовими призерами (тренер Коваль Ярослав).

Потрібні очки для команди принесли: Лілія Коваль – вправа ГП-11а, та  ГП-11 ( рухома мішень, 10м) та Ходоровська Сніжанна яка у вправі ПП-2 (пневматичний пістолет, 10м) в фіналі боролась за призове місце.

В особистому заліку виступили ще юні :  Максим Замковий та Олена Железнякова які показали  хороші  результати.